حدیث روز
امام علی(ع) می‌فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند؛ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید؛ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. Thursday, 25 April , 2024 ساعت ×
اعلام نتایج مسابقات تکواندو استعدادهای برتر  نونهالان پسر  استان اردبیل
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۸:۰۴
شناسه : 957
بازدید 1341
9
مسابقات استعداد یابی تکواندو نونهالان پسر استان اردبیل جهت انتخابی المپیاد کشوری با شناخت نفرات برتر در خانه تکواندو استان اردبیل به کار خود پایان داد.
پ
پ

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان اردبیل، مسابقات استعداد یابی تکواندو نونهالان پسر استان اردبیل جهت انتخابی المپیاد کشوری در خانه تکواندو استان اردبیل  به کار خود پایان داد.

تورج خوشروزی رئیس هیات تکواندو استان اردبیل گفت: نفرات منتخب این دوره از مسابقات در اردوی تمرینی و مهارت افزایی ویژه انتخابی المپیاد کشوری شرکت خواهند کرد.
وی با بیان اینکه اردوی تمرینی و انتخابی تیم المپاد نونهالان استان اردبیل با حضور مربیان مجرب کشوری و استانی طی ماه های آتی در اردبیل برگزار خواهد شد، گفت: نفرات اعزامی به المپیاد نونهالان کشور که بهمن ماه سالجاری در تهران برگزار خواهد شد پس از مسابقات انتخابی درون اردویی انتخاب خواهند شد.
رئیس هیات تکواندو استان اردبیل در ادامه سخنان خود به کیفیت و کمیت مسابقات استعداد یابی نونهالان پسر اشاره کرد و گفت: در این دوره از مسابقات 70 تکواندوکار نونهال 12 تا 14 سال از سراسر استان شرکت داشتند که در 64 بازی به رقابت پرداختند.
وی از هیات تکواندو شهرستان های اردبیل و بیله سوار به عنوان بیشترین شرکت کننده نام برد و گفت: هیات تکواندو شهرستان اردبیل با کسب 8 عنوان قهرمانی و 5 نائب قهرمانی بیشترین منتخبین این دوره از مسابقات را از ان خود کرد.

نتایج مسابقات تکواندو  انتخابی المپیاد استعداد های برتر  نونهالان پسر  استان اردبیل:

وزن اول (33-): 
نفر اول: آیدین ارشادی از باشگاه باشگاه نوین

سامان پاتو نسازاز باشگاه خلخال به عنوان نفر دوم

وزن دوم(37-): 
نفر اول: عبداله خداپناه از باشگاه حس برتر

نفر دوم: رامین خسرو زاده از باشگاه المپیک

نفر سوم مشترک: امیر حسین شیری از باشگاه بیله سوارو آرمین فرضی از باشگاه جوانه

 وزن سوم(41-): 
نفر اول: مهیار قدسی از باشگاه آکادمی

نفر دوم:امیر علی کرم پوراز باشگاه  مشکین شهر

نفر سوم مشترک :مهدی کاظم وند از باشگاه  حس برتر و ابوالفضل رسولی از باشگاه مشکین شهر

 وزن چهارم(45-): 
نفر اول: مبین جاهد از باشگاه جوانه

نفر دوم: پویا پناهیاز باشگاه  مشکین شهر

نفر سوم مشترک :مهدی پور حسین فراز باشگاه  کادمی و امیر محمد نوری از باشگاه نمین

وزن پنجم(49-): 
نفر اول: شایان قلی زاده از باشگاه جوانه

نفر دوم: مبین بدرزاده از باشگاه گرمی

نفر سوم مشترک :امیر محمد روشن از باشگاه آران و امیر عباس فکری از باشگاه المپیک

وزن ششم(53-): 
نفر اول:عرفان مهینی از باشگاه سرعین

نفر دوم:حمیدرضا حضوری از باشگاه  نیرومند

نفر سوم مشترک :امیر محمد نوری از باشگاه  بیله سوار ومحمدحسین ولی زاد ه از باشگاه جوانه

وزن هفتم(57-): 
نفر اول:مهدی عبداللهی از باشگاه مشکین شهر

نفر دوم:رضا مالکی از باشگاه آران

نفر سوم مشترک :مهدی مردانه از باشگاه  بیله سوار و میر محمد موسوی از باشگاه نوین

 وزن هشتم(61-): 
نفر اول:شاهرخ مطلبی از باشگاه عرش

نفر دوم: نیما استحکامی از باشگاه آران

نفر سوم:محمد حسین علائی از باشگاه نوین

 وزن نهم(65-): 
نفر اول:مهدی سعید شیران از باشگاه آکادمی

نفر دوم:مرصاد معانی از باشگاه حس برتر

نفر سوم مشترک :محمد حسین بیدار از باشگاه  نوین و سهیل عزتی  از باشگاه  نیرومند

 وزن دهم(65+): 
نفر اول: محمد امین ولی نژاد از باشگاه نوین

نفر دوم:محمد رضا مهدی از باشگاه مشکین شهر

نفر سوم مشترک :حسام جلالی از باشگاه آران و احسان محمدزاده از باشگاه پارس آباد

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.