حدیث روز
امام علی(ع) می‌فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند؛ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید؛ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. Friday, 12 July , 2024 ساعت ×
توسعه همکاری های علمی و ورزشی دانشگاه محقق اردبیلی و هیات تکواندو استان اردبیل
۰۴ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۶
شناسه : 847
بازدید 1639
6
رئیس هیات تکواندو استان اردبیل خبرداد در نشست مشترک رئیس دانشگاه محقق اردبیلی و رئیس هیات تکواندو استان اردبیل، توسعه همکاری های علمی و ورزشی دانشگاه محقق اردبیلی و هیات تکواندو استان اردبیل مطرح شد.
پ
پ

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان اردبیل  پیش از ظهر امروز نشست تعامل هیات تکواندوی استان اردبیل با دانشگاه محقق اردبیلی به منظور تقویت و توسعه همکاری این هیات ورزشی با دانشگاه محقق اردبیلی در این دانشگاه برگزار شد.

 دکتر عزیز حبیبی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی در نشست با تورج خوشروزی رئیس هیات تکواندو استان اردبیل با بیان اینکه دانشگاه محقق اردبیلی در حوزه ورزش بسیار فعال است، گفت: توجه به ورزش باعث افزایش خودباوری در میان دانشجویان می شود.

وی با بیان اینکه دانشگاه محقق اردبیلی آماده همکاری علمی در حوزه ورزش و به ویژه تکواندو با هیات تکواندو استان است، گفت: هیات تکواندو می تواند از آزمایشگاه ها و سالن های دانشگاه برای برگزاری همایش های علمی و کارگاه های آموزشی به منظور مهارت افزایی ورزشکاران استان با ماهیت علمی استفاده کند.

تورج خوشروزی رئیس هیات تکواندو استان اردبیل نیز با اشاره به برگزاری موفق سمینار دانش افزایی داوران کیوروگی در دانشگاه محقق اردبیلی، گفت: هیات تکواندو برای برگزاری دوره های آموزشی و مسابقات درون دانشگاهی، بین دانشگاهی و منطقه ای برای دانشجویان با استناد به تفاهم نامه منعقد شده بین دانشگاه و هیات تکواندو استان آمادگی دارد.

وی  از آمادگی این هیات برای برگزاری دوره های آموزشی برای دانشجویان و فرزندان کارکنان دانشگاه خبر داد.

دکتر معرفت سیاه کوهیان معاون دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی نیز گفت: استعداد یابی علمی ورزشی از طریق ژنتیک برای رشته تکواندو در مرکز سلامت و تندرستی دانشگاه قابل انجام است.

گفتنی است در ادامه از دکتر عزیز حبیبی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی، دکتر معرفت سیاه کوهیان معاون دانشجویی، دکتر علی خالق خواه مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی، دکتر امیر جعفرنژاد مدیر تربیت بدنی و فوق برنامه و سیروس محسن زاده مسئول کمیته مسابقات به پاس برگزاری موفق سمینار دانش افزایی داوران کیوروگی در دانشگاه محقق اردبیلی توسط هیات تکواندو تجلیل به عمل آمد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.